Chata Doubice je ideálním ubytování v Českém Švýcarsku. Chata se nachází v samém centru vesnice Doubice, cca 200 m od doubického kostela, který tvoří dominantu celé vesnice. Doubice je malebná a klidná vesnice, která poskytuje spoustu možností, jak příjemně strávit svoji dovolenou (turistika, cykloturistika..).

Tipy na výlet

V patrové chatě s polozastřešenou verandou se nachází 9 lůžek ve 3 ložnicích. Vzhledem k rozložení pokojů a jednomu sociálnímu zařízení a sprchovému koutu je chata koncipována optimálně pro 6 až 7 osob, kapacita chaty je 9 osob.

Rezervovat ubytování

Příjezd 16:00 hod, Odjezd 11:00 hod

chata doubice

chata doubice

Kolem chalupy je k dispozici 400 m zahrada se zahradním domkem, v kterém je k dispozici zahradní nábytek (stůl + 6 židlí) a nerezové ohniště s grilem.

Chata je ideálním místem k aktivnímu i pasivnímu odpočinku především kvůli panenské přírodě a naprosto čistému vzduchu, který zajišťují hluboké lesy, které obklopují celé Doubice a vytváří tak ideální přírodní filtr.

 

chata doubice - interier

chata doubice – interier

V chatě se nachází:

  • koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením
  • samostatná, plně vybavené kuchyň s elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím
  • společenská místnost s TV, velkým rozkládacím gaučem a jídelním stolem a kachlovými krbovými kamny
  • 2 samostatné ložnice – jedna dvoulůžková v přízemí a druhá třílůžková (manželská postel + samostatné lůžko) v patře
  • v patře dvoulůžko a dvě samostatné postele – prostor není oddělen dveřmi
  • sklep, který je určen na chlazení nápojů

Celá chata je nekuřácká a proto případné kuřáky žádáme o dodržování těchto pravidel v celém objektu.

Chtěli bychom Vás požádat o nepoužívání zábavné pyrotechniky na celém uzemí obce Doubice. Mezi hlavní benefity Doubic patří nezaměnitelný klid, pohoda a nádherná příroda, kterou ohňostroje a pyrotechnika narušují.

Návštěvníky, kteří chtějí domácího mazlíčka ubytovat společně s nimi, upozorňujeme na to, že zvířata mohou ubytovat až po předchozí dohodě s ubytovatelem.

Děkujeme